دسته‌بندی نشده

پارچه شومر آلمان چیست؟

یکی از مهمترین، اصلی ترین و محافظه کار ترین آیتم ها لباس کار می باشد تا کارگر را از صدمات و خطرات محیط کاری حفظ کند. امروزه با افزایش حرفه‌ های مختلف هر کدام از آن ها شرایط کاری مخصوص به خود را دارند که بر اساس آن لباس کارهای متنوعی از جمله لباس‌ های دوبنده کار، لباس کارهای جوشکاری، مهندسی، مکانیکی، صنایع، کارگری و … طراحی و تولید می ‌شوند. معمولالباس کار ایمنییک پوشش سراسری است که دست ها، پاها و بدن را پوشانده و مناسب با کار و بدن کارگر بوده، کمرش بسته و تعداد جیب های کم و کوچکی داشته باشد.

با توجه به این نکته هرچه الیاف بکار رفته در پارچه طبیعی تر باشد لباس کار مقاوم و درصد ایمنی کار را افزایش می دهد تا از این طریق کارکنان بتوانند به راحتی و بدون خطر کار خود را انجام دهند. یکی از بهترین و مقاوم ترین الیاف بکار رفته در لباس های ایمنی تولید آن با پارچه شومر آلمان می باشد که پارچه های مورد نیاز برای لباس جهت مشاغل خاص را  دارا می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا تولید انواع لباس های ایمنی را در برگرفته است. در این مقاله سعی می کنیم تا در مورد لباس کار شومر با شما صحبت کنیم.

پارچه شومر

ویژگی های لباس کار شومر آلمان

۱.راحتی در پوشش لباس به دلیل داشتن پارچه دارای پنبه و پلی استر

۲. عدم ایجاد آلرژی و حساسیت

۳. مقاومت در برابر پاشش مواد مذاب

۴. به دلیل داشتن الیاف طبیعی قابل جذب و برگشت پس از مصرف

۵. خاصیت دیرسوزبودن لباس

۶. مقاومت در برابر شست و شو با آب ۹۰ درجه

پارچه شومر

پارچه شومر آلمان چیست؟

کارخانجات نساجی بردیا جنوب تولید کننده لباس ضد انفجار تابلوی برق در کشور می باشد که نمایندگی پارچه های شومر آلمان را نیز تامین می کنند. این پارچه در جنس 70% پنبه و 30% پلی استر در وزن gr/m2 320 تا gr/m2 420 با ویژگی دیرسوز، نسوز، ضد مذاب آلومینیوم و ضد اسید می باشد که با توجه به شرایط کار و لزوم ظاهر لباس از نظر مقاومت در مقابل چروکیدگی و عدم تولید الکتریسیته با توجه به شرایط اقلیمی و فصول مختلف به کار گرفته می شود.

در تولید لباس کارهای ست ورک، یونیورست، میهن دوخت، پردیس آراد شهریار، بردیا جنوب، لباس کار سینا ورک در صنایع فولاد، آلومینیوم، صنایع غذایی، دارویی، فلزکاری، پتروشیمی، الکترونیک، شیمیایی و آتش نشانی از این پارچه استفاده می شود. همچنین با توجه به این نکته لباس با پارچه شومر با شست و شو چندین بار خاصیت و مقاومت خود را از دست نمی دهد.

انواع پارچه شومر آلمان

پارچه viscanamid  و xfire شومر

این پارچه برای محیط های کاری از جمله آتش نشانی، صنایع شیمیایی و فلز کاری که قابلیت اشتعال در آن ها وجود دارد، با الیاف ویسکوز، آرامید و پارا آرامید ساخته شده است. همچنین مقاومت بالایی داشته و لایه ی محافظ ضد آب در این پارچه بکار رفته است.

پارچهpro tec  شومر

این پارچه محافظ از ویسکوز، پنبه، مداکریلیک و فاقد پلی استر در بالاترین کیفیت ساخته شده که ضد آتش می باشد و از خصوصیات پوشش فیزیولوژیکی برخوردار است. همچنین بدلیل داشتن پنبه زیاد در ترکیب خود از تعریق پوست جلوگیری می کند.

پارچه alu tec شومر

پارچه های ضد آتش معمولی که در صنایع فولاد و آتش نشانی به کار گرفته می شوند کارایی لازم را در صنعت آلومینیوم ندارند چرا که آلومینیوم مذاب می تواند به پارچه چسبیده و باعث ایجاد سوختگی های شدید شود. این پارچه علاوه بر ایمنی بالا بسیار سبک و راحت نیز می باشد که قابلیت حفاظت در برابر پاشیدگی های مذاب، کریولیت و منیزیم بسیار را دارا می باشد.

پارچه  cotton funشومر

این پارچه های با کیفیت از پنبه خالص در طرح های ساده یا کشدار با رنگ های ساده تولید می شوند. خواص مطلوب مثل قابلیت تنفس و مدیریت رطوبت حتی در هنگام حرکت زیاد یا محیط های گرم، بالاترین سطح راحتی را برای فرد استفاده کننده تضمین می کند. بدلیل استفاده از مواد اولیه تجدید پذیر این پارچه بعد از مصرف به راحتی قابل بازیافت بوده و در برابر شست و شوهای متعدد رنگ پارچه حفظ می شود.

پارچه resistan  شومر

پارچه ای هوشمند، با دوام و نارسانای جریان برق مناسب برای فعالیت در صنعت الکترونیک می باشد که از فرد در برابر تخلیه جرقه های الکتریکی و تمام خطرات ناشی از آن محافظت می کند. به دلیل ضد سایش بودن حتی بعد از استفاده طولانی از این پارچه می توانید به خاصیت آن اعتماد کنید. همچنین این لباس هیچگونه آلرژی و حساسیتی برای پوست بدن ندارد.

مجموعه صنعت پوش یکی از معتبرترین و با سابقه ترین مجموعه ها در زمینه تولید لباس کارهای ایمنی مانند لباس دیرسوز، لباس نسوز، کفش ایمنی نسوز، پابند نسوز، کلاه نسوز، دستکش کف دوبل چرمی، آستینچه نسوز، شیلد رویت مواد مذاب، مقنعه چرمی، لباس کار شومر آلمان و … می باشد. این مجموعه با نیروهای متخصص و تجهیزات ایمنی معتبر فعالیت می نماید.

جهت سفارش و خرید می توانید از طریق مجموعه صنعت پوش با شماره تلفن 04135241742 اقدام به خرید نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *